5 gün önce

Extrapolations 1. Sezon 1. Bölüm

Extrapolations 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Dizist

Genel Bakış

Bunun ne hakkında olduğunu biliyor musun? Bir arsa ekleyen ilk kişi olun.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizist yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
7 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@dizifav 4 gün önce
Hayatımda izleyip de bu kadar üzüldüğümü ve düşünmeye başladığımı hatırlamıyorum. Mükemmel bir proje olmuş.
10
@RamazanY. 6 gün önce
kadro Şampiyonlar ligi 1. bölüm Avrupa konferans ligi gibi geldi bana şahsen.
00
@paperboi 6 gün önce
sanayi dev... [Spoileri gör..]
sanayi devrimin başlaması ( 1760 ) ardından Petrolun kullanım alanı ve kesfedilmesi ( 1859 ) ile 4.5 milyar yıllık hertürlü dogal afete karşınn kendi ekosistemi düzgün çalışan dünyanın nazik ifade ile sadece 250 yil içinde içine ettik. ve malesef insan insanin kurdudur gerçeği ile bir aydınlanma oluşması ve insanlığın yok oluşunu engelleyecek bir durum sözkonusu asla olmayacaktır. acı gerçek budur.

dizi ile ilgili yorum ise : 80li ve 90 lı yıllarda dizi sektörü ve sinema sektörü oldukça ketum ve farklı idi. mesela oyuncular tek şirket ve tek bir yapımda yer alabiliyordu. hatta film yıldızları asla dizi sekröründe yer almıyordu. ancak son 20 yildir bu değişti farklı yapım ve yapım şirketlerinde yer alabılıyorlar. Matthew Rhys hem bu yapımda hem Perry Mason yapımında görebiliyoruz aynısı Harrison Ford'da da görmek mümkün. hem 1923 yapımında hem Shrinking de yer alıyor. bu da aslında birbirinden tümü ile farklı karakterler sayesinde oyuncuların muhtesem gücünü bize gösterme firsatı sunuyor.
10
@seda boz 2 hafta önce
Öğrencilerime izletmek için sabırsızlanıyorum. İklim değişikliği BBC den Apple a da sıçramış,sevindim. Su krizini yaşadığımız Türkiye günlerinde,bilin... [Devamını gör..]
Öğrencilerime izletmek için sabırsızlanıyorum. İklim değişikliği BBC den Apple a da sıçramış,sevindim. Su krizini yaşadığımız Türkiye günlerinde,bilincin daha da yaygınlaşması, tasarruf ve çevre konularına dikkat etmemiz gerekiyor tepeden tırnağa.
30
@yavuzhan06 2 hafta önce
Kadroya bak 😳😳 şampiyonlar ligi resmen. Umarım farkındalık yaratır.
30
@avatar12 2 hafta önce
İklim felaketleri artarak devam ediyor, çöller orman oldu su ve petrol yer değiştiriyor, ortalığı sel götürse de barajlar dolmuyor, yakında savaşların... [Devamını gör..]
İklim felaketleri artarak devam ediyor, çöller orman oldu su ve petrol yer değiştiriyor, ortalığı sel götürse de barajlar dolmuyor, yakında savaşların su yüzünden çıkacağı alenen belli, köprüden önce son çıkışı geçtik lakin tehlikeli de olsa geri giderek çıkışa yönelme şansımız var..

Üzerinde nefes alacak bir gezegen istiyorsak tasarruflu su kullanmalı yeşile önem vermeliyiz,

Dizinin farkındalık oluşturmasını ümit ediyorum, kadro zaten şampiyonlar ligi.. Teşekkürler Dizilla...
40
@daniel plainview   2 hafta önce
İklim krizini konu alan "Extrapolations" 17 Mart'ta Dizilla'da.
20
Bildir

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?