5 ay önce

The Eminence in Shadow (2022)

Genel Bakış

Büyük kahramanlar ve şeytani kötüler insanların olmayı düşlediği karakterlerdir ancak Cid Kagenou için bu geçerli değil. O, tüm bunların arkasındaki büyük akıl olup, entrikaları ile hikayeye yön vermek istiyor. Günümüz Japonya'sında yaşamış olduğu geçmiş yaşamında hedeflerine ulaşmayı başaramadı. Ama şimdi, sihir dolu bir dünyada yeniden doğdu ve gölgenin gerçek gücünü göstermeye kararlı! Cid, sıradan bir mafya karakteri gibi davransa da, üyelerini gölgelerde gizlenen (sahte) organizasyonu olan Gölge Bahçesi'ne toplayıp gizli bir tarikatı yok etmeyi hedefliyor. Pek çok doğaçlama ile Cid, (sahte) organizasyonunu (şaşırtıcı derecede gerçek) Diabolos Tarikatı'na karşı yönlendiriyor.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizist yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
 • Ülke

  Japonya

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  65

 • IMDb Puanı

  8.6 (36 oy)

 • Yapım Yılı

  2022

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Mehmet Çağdaş 2 hafta önce
Kalitee Kaliteee Kaliteee güçlü ve hafif kafadan çatlak mc leri seviyorsanız aaaacil başlaın aaacillll
00
@yunusemrexxx 4 ay önce
Aktif olarak izlediğim 7-8 animeden bölümlerini beklediğim en heyecanlı anime bu. Komedi ile alakası yok bu animenin. Tamamen dövüş sanatları ile alak... [Devamını gör..]
Aktif olarak izlediğim 7-8 animeden bölümlerini beklediğim en heyecanlı anime bu. Komedi ile alakası yok bu animenin. Tamamen dövüş sanatları ile alakalı ve aksiyonu yerinde bir anime. Habire yan karakter olma çabası içinde olan kardeşimizin illa ki ana karakter olacağını öğrenecek diye düşünüyorum.
10
The Eminence in Shadow