2 yıl önce

Once Upon a Time in Lingjian Mountain (2019)

Genel Bakış

Spirit Blade Tarikatına giren ve ölümsüz tarıma yönelik alışılmadık bir yolculuğa çıkan genç bir dahi olan Wang Lu'dan sonra gelen bir hikaye. Spirit Blade Tarikatı, 4233 yılında kurulmuştur. Yıllarca dövüş sanatları üretimi yapan yıllar boyunca, beş büyük tarikattan biri olarak selamlanmıştır. Dokuz kıtanın bir krizle yüzleşmesi nedeniyle, Wang Lu adında bir dahi Ruh Bıçak Tarikatı'na katılır ve Wang Wu vesayetine girer. Wang Wu'nun güzelliğine rağmen, yüzlerce yaşında. Keskin bir dili ve düzensiz bir öfkesine sahip olmasıyla ünlü olan o ve öğrencisi Wang Lu, bütün topraklarda en güçlü adaçayı oluşturmaya giden yolda çalışırken sınırsız çarpışmalara katılır.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizist yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Komedi, Aksiyon, Macera
 • Ülke

  Çin

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  142

 • IMDb Puanı

  7.3 (298 oy)

 • Yapım Yılı

  2019

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

4 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@imakame09 1 yıl önce
Dizi ilk 2 bölüm güzel gelse de sonrasında acayip sıkıyor, oyunculuk desen 6 yaşında ki kuzenim oynasa inanın daha güzel yapar özellikle o prensesin o... [Devamını gör..]
Dizi ilk 2 bölüm güzel gelse de sonrasında acayip sıkıyor, oyunculuk desen 6 yaşında ki kuzenim oynasa inanın daha güzel yapar özellikle o prensesin oyunculuğu aşırı cringe atlaya atlaya gittim o derece soğutuyor. Konu, mekan güzel ama oyunculuk çok iyi değil.
20
@imakame09 1 yıl önce
Baya güzele benziyor başlıyım bari
10
@390677___somebody 2 yıl önce
Ilgimi çekti. sia- Flames şarkısının klibine benzettim nedense? ama sanırım o bir dizi veya film değildi bilmiyorum.
00
@uysalcan 2 yıl önce
Bu dizi başka bi dizinin devamı mı ? Başka bi diziyi izlememe gerek varmı bunu izlemeden önce konusunu okuyınca sanki başka bi dizinin devamı gibi gel... [Devamını gör..]
Bu dizi başka bi dizinin devamı mı ? Başka bi diziyi izlememe gerek varmı bunu izlemeden önce konusunu okuyınca sanki başka bi dizinin devamı gibi geldi.
00
Once Upon a Time in Lingjian Mountain